LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Vajzat duan luks, duan krudo por harrojnë se janë rritur duke ngrënë fasule”/ Deklarata që bëri zhurmë në “Love Story”

26 Nëntor 2021, 17:51, Lifestyle CNA
“Vajzat duan luks, duan krudo por harrojnë se janë rritur duke

Gjatë klipit prezantues, konkurenti i reality-show. Andi, është shprehur se pjesa më e madhe e femrave shqiptare janë materialiste.

Kjo deklaratë ka sjellë shumë reagime gjatë diskutimit në studio.

Daniela, vajza froniste është shprehur shumë e revoltuar ndaj tij duke thënë se është shumë negativ.

Pjesë nga biseda:

Daniela: Nuk do të shkoja me Andin në Sarandë. Andi ka folur më shumë se ç?duhet. Nuk është në tipin tim, nuk përshtatemi. Ti Andi flet shumë dhe bën shumë thashetheme.

Andi: Është më mirë të thuash se e ndjen xhelozinë midis meje dhe Deas dhe është muhabet i mbyllur.

Daniela: Unë nuk jam xheloze fare sepse Dea nuk dha as pëlqim për ty tani, asgjë. Është e kotë të flasësh. Ti Andi e tregon shumë hapur xhelozinë, të dallohet që në fytyrë që je shumë negativ për mua dhe s?ma ndryshon njeri mendjen.

Andi: Nga të gjitha eksperiencat e mia kam parë se vajzat shqiptare duan materializmin, duan krudo, harrojnë se kanë ngrënë fasule.

Klaudia: Edhe ti preferon këtë jetë sepse të pamë në klip me shampanjë./CNA.al

?Vajzat duan luks por harrojnë se janë rritur me tërhana dhe fasulë?/ Deklarata që bëri zhurmë në ?Love Story?

Gjatë klipit prezantues, konkurenti i reality-shoë. Andi, është shprehur se pjesa më e madhe e femrave shqiptare janë materialiste.

Kjo deklaratë ka sjellë shumë reagime gjatë diskutimit në studio.

Daniela, vajza froniste është shprehur shumë e revoltuar ndaj tij duke thënë se është shumë negative.

Pjesë nga bisda:

Daniela: Nuk do të shkoja me Andin në Sarandë. Andi ka folur më shumë se ç?duhet. Nuk është në tipin tim, nuk përshtatemi. Ti Andi flet shumë dhe bën shumë thashetheme.

Andi: Është më mirë të thuash se e ndjen xhelozinë midis meje dhe Deas dhe është muhabet i mbyllur.

Daniela: Unë nuk jam xheloze fare sepse Dea nuk dha as pëlqim për ty tani, asgjë. Është e kotë të flasësh. Ti Andi e tregon shumë hapur xhelozinë, të dallohet që në fytyrë që je shumë negativ për mua dhe s?ma ndryshon njeri mendjen.

Andi: Nga të gjitha eksperiencat e mia kam parë se vajzat shqiptare duan materializmin, duan krudo, harrojnë se kanë ngrënë fasule.

Lajmet e fundit nga