LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Modelja amerikane “çmend” fansat/ Pozon me të brendshmet seksi

26 Nëntor 2021, 19:19, Lifestyle CNA
FOTOT- Modelja amerikane “çmend” fansat/ Pozon me të

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen e palestrës Kindly, e cila çmend ndjekësit me format e saj bombastike.

Ajo nuk nguron të pozojë topless apo me të brendshme seksi.

Së fundmi ajo jo postuar një foto ku duket e veshur me një palë të brendshmë të zeza shumë provokuese.

Ana numëron më shumë se 12.5 milionë ndjekës në Instagram ku dhe është bërë e njohur dhe ka fituar famë të madhe.

Për më tepër shihni galerinë me top fotot më seksi të  Kindly të postuar së fundmi në Instagramin e saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga