LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Fifi bëri shumë mirë që u largua”/ Balina reagon pas komenteve ne rrjet: Jemi gjykuar

26 Nëntor 2021, 20:28, Lifestyle CNA
“Fifi bëri shumë mirë që u largua”/ Balina

Kanë qenë komentet e Balinës ato që sollën situatën e pakëndëshme në spektaklin e kaliar të ?Big Brother Vip?. Kujtojmë se Fifi ka humbur ndienjat dhe ditën tjetër vendosi të largohej që të kujdesej më shumë për veten e saj dhe shëndetit.

Komentet e opinionistes Balina janë komentuar pafiund edhe në rrjet. Në lidhje me këto komente Balina është shprehur se nuk janë aspak të drejta.

?Gjykimet kundrejt nesh ka qenë totalisht i gabuar. Nuk ka pse kalohet në këto caqe. Është lojë në fund të fundmit. Unë besova se Fifi do ta merte këtë vendim për veten e saj”, është shprehur Balina./CNA.al

Lajmet e fundit nga