LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Graniti për Fifin: Shtëpia ka humbur një lojtare të fortë

26 Nëntor 2021, 20:46, Lifestyle CNA
Graniti për Fifin: Shtëpia ka humbur një lojtare të

Këngëtarja Filloreta Raçi, një ditë më parë ka lënë përfundimisht garën e Big Brother, duke u tërhequr pothuajse në mesin e lojës.

Pas daljes së saj nga programi ka patur shumë reagime në rrjetet sociale, ku shumë prej miqve të saj dhe personave me të cilët ka bashkëpunuar e kanë mbështetur.

Njëri prej tyre është edhe ish konkurrenti Granit Cana.

Edhe pas daljes nga shtëpia e Big Brother ish futbollisti në çdo moment ka mbështetur Fifin.

të njëjtën gjë ka bërë edhe gjatë spektaklit të sotëm, madje në një moment është shprehur: Mendoj se shtëpia ka humbur një lojtare të fortë./CNA.al

Lajmet e fundit nga