LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Semi Jaupaj, banorja e radhës që përfundon garën në Big Brother Vip

27 Nëntor 2021, 07:17, Lifestyle CNA
Semi Jaupaj, banorja e radhës që përfundon garën në Big

Semi Jaupaj ka përfunduar lojën e saj në Big Brother Vip. Në një sfidë përballë Einxhel, publiku ka zgjedhur që banorja që duhet të linte shtëpinë e Big Brother mbrëmjen e kaluar të ishte Semi.

Këngëtarja u eleminua pothuajse në gjysmë të lojës. E pyetur se çfarë mendon se e penalizoi ajo tha se loja me Donaldin dhe paksa gjendja e saj emocionale në javët e para të hyrjes në shtëpi.

?Është thënë e stërthënë që më ka penalizuar loja me Donaldin?, shprehet Semi./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga