LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Pëlqeheni ju të dy”/ Antonela dhe Meridiani provokojnë Donaldin dhe Beatrix

27 Nëntor 2021, 12:46, Lifestyle CNA
“Pëlqeheni ju të dy”/ Antonela dhe Meridiani

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë komentuar shumë për raportin që ata kanë brenda shtëpsië së Big Brother.

Teksa dyshohet se mes tyre mund të ketë një pëlqim, Antonela dhe Meridani nuk ngurojnë të provokojnë aktorin dhe këngëtaren.

Teksa po qëndronin së bashku, Antonela iu drejtohet Triksës dhe Donaldit: Pëlqeheni ju të dy?

Ndërsa dyshja ka vendosur të ironizojë këtë koment të Antonelës, Meridiani ndërhyn duke vijuar me provokimin: E humb njeriu një gisht për Triksën.

Këto ngacmime vijnë pasi Donaldi ditë më parë është shprehur se në shtëpinë e Big Brother është vetëm dhe se është single./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga