LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Qenke me të meta mendore, budallicë”/ Plas keq sherri mes Arjolës dhe Antonelës

27 Nëntor 2021, 08:28, Lifestyle CNA
“Qenke me të meta mendore, budallicë”/ Plas keq sherri mes

Një debat i fortë ka ndodhur mes dy vajzave antonelës dhe Arjolës pas spektaklit të mbrëmjes së kaluar.

Dy vajzat kanë shfrenuar fjalorin e tyre, ku Arjola i është drejtuar Antonelës me fjalët budallicë, me të meta.

E gjitha kjo pasi antonela është shprehur se nuk mund të durojë dot të bërtiturat e Arjolës brenda në shtëpi.

Pjesë nga debati mes vajzave:

Arjola: Hajde, hajde foli Sabianit, hajde, hajde

Antonela: Pse po më afrohesh kështu

Arjola: Se mos mendon se jam duke trembur

Antonela: Na shurdhove, nuk po mundem që të duroj dot më të bërtiturat e tua nëpër shtëpi

Arjola: Po ti si je duke folur? Unë kam qenë duke u falur dhe ti na prishe faljen mua me Sabianin me të bërtiturat e tua

Antonela: Ti do të më nxjerrësh negative, s?kanë faj banorët që ankohen për ty

Arjola: Qeke budallicë krejt, qeke budalle

Antonela: Më marrsh të ligat

Arjola: Qenka me të meta mendore

Antonela: Qenke budallicë thotë, ska lindë akoma ai që mundet me më bërtitë mua, mbaji për vete ofendimet. As nëna ime nuk mundet me më ofendu mua

Kjo situatë duket se ka sjellë pakënaqësi dhe te banorët e tjerë të pranishëm./ CNA.al

Sherr ne Big Brother

? original sound – e.kkkk851

Lajmet e fundit nga