LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Hera e fundit që…”/ Nxehen "gjakrat" mes Arjolës dhe Antonelës

27 Nëntor 2021, 13:01, Lifestyle CNA
“Hera e fundit që…”/ Nxehen "gjakrat" mes

Antonela Berisha dhe Arjola Demiri janë përfshirë në një debat shumë të fortë pas spektaklit të mbrëmjes së kaluar.

Shkak i debatit ka qenë diskutimi me tone të larta nga ana e Arjolës, që duket se shqetëson Antonelën.

Kjo e fundit pas një përplasje me Arjolën, i është drejtuar asaj duke thënë që kjo është hera e fundit që ajo i flet me tone të larta brenda shtëpisë.

?Tonin mbaje në shtëpinë tënde jo këtu me të gjithë. Hera e fundit që më bërtet mua personalisht, kaq po të them. Nuk dua të më bërtasë kush?, ka thënë Antonela.

Dy vajzat kanë shfrenuar fjalorin e tyre, ku Arjola i është drejtuar Antonelës me fjalët budallicë, me të meta.

Pjesa e bisedës

Arjola: Hajde, hajde foli Sabianit, hajde, hajde

Antonela: Pse po më afrohesh kështu

Arjola: Se mos mendon se jam duke trembur

Antonela: Na shurdhove, nuk po mundem që të duroj dot më të bërtiturat e tua nëpër shtëpi

Arjola: Po ti si je duke folur? Unë kam qenë duke u falur dhe ti na prishe faljen mua me Sabianin me të bërtiturat e tua

Antonela: Ti do të më nxjerrësh negative, s?kanë faj banorët që ankohen për ty

Arjola: Qeke budallicë krejt, qeke budalle

Antonela: Më marrsh të ligat

Arjola: Qenka me të meta mendore

Antonela: Qenke budallicë thotë, ska lindë akoma ai që mundet me më bërtitë mua, mbaji për vete ofendimet. As nëna ime nuk mundet me më ofendu mua./ CNA.al

Lajmet e fundit nga