LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Arjan Konomi shkon te varri ku prehet Hueyda El Saied/ Ndan videon prekëse me Gabrielin

27 Nëntor 2021, 18:37, Lifestyle CNA
Arjan Konomi shkon te varri ku prehet Hueyda El Saied/ Ndan videon prekëse

Ndarja nga jeta në moshën 46-vjeçare e artistes së njohur shqiptare Hueyda El Saied, pas një beteje me sëmundjen e rëndë, shokoi mbarë opinionin publik.

Ky lajm  ka shkaktuar një trishtim jo vetëm te familjarët, por edhe tek miqtë dhe bashkëpunëtorët e saj.

Ai i cili preku zemrat e të gjithëve ishte opinionisti Arjani Konomi. Ai ka postuar ne rrjetet sociale, dima momente me të në kohë të ndryshme duke shkruar:

?Hueyda e shtrenjtë! Ike nga kjo jetë me aq elegancë, dinjitet, mirësi dhe me buzëqeshjen tënde plot shpirt që nuk e ndave asnjëherë! Një ditë do bashkohemi përsëri diku në qiell për të qeshur e festuar, dhe për të kujtuar si kemi qenë, dhe sa bukur e me sa dashuri kemi kaluar?.

Ndërsa, sot Arjani ka shkuar në Luksemburg, aty ku Hueyda prehet. Ai së bashku me djalin e artistes, Grabielin kanë shkuar në varreza. Nga ky moment prekës, Konomi ka ndarë edhe një video në Instagram, ku shihet teksa përshëndet me vogëlushi./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga