LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më kanë parë si të përdalë”/ Semi flet për raportin me Borën: Shoqëria jonë u sprovua

28 Nëntor 2021, 12:13, Lifestyle CNA
“Më kanë parë si të përdalë”/ Semi

Trekëndëshi i krijuar mes Semit, Donaldit dhe Borës është komentuar pafund në rrjet.

Kujtojmë se Semi u përfol se po tradhëtonte borën me afrimitetin e krijuar me Donaldin, por hyrja e Borës në Big Brother i sqaroi të gjitha.

E ftuar sot në ?Big Brother Fun Club? Semi ka komentuar gjithë këto thashetheme duke theksuar flaktin se pa djeninë e saj shoqëria me Borën ishtë sprovuar.

?Jam shokuar. Më kanë parë si një e përdalë. Pas 15 vitesh në kemi vënë në provë  miqësinë tonë dhe ne të dyja kemi thënë të njëjtën fjalë.

Ajo nga studio, unë nga dhoma e rrëfimit. Pa djeninë timë shoqëria jonë është sprovuar?, është shprehur Semi./CNA.al

Lajmet e fundit nga