LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Trazohen ujërat në “Big Brother Vip”/ Një tjetër banore e gatshme të lejë shtëpinë

28 Nëntor 2021, 10:30, Lifestyle CNA

Lidhja shumë  e afërt që po krijohej mes Sarës dhe Dj PM, që nisi të dukej edhe një romancë e bukur duket se po merr një tjetër rrjedhë.

Kujtojmë se Sarah ishte e para, ajo që i dhuroi e para një puthje Dj PM dhe pranoi më në fund pëlqimin e saj, ndërsa puthjet nëpër shtëpi vazhduan të dhurohen njëra pas tjetrës.

Por rrëfimet e bëra së fundmi, ?krisën? marrëdhënien e Sarës dhe Dj PM.

Nga ana tjetër Pajtimi ka treguar se e respekton shumë Sarën, megjithatë nuk e sheh si mundësi një lidhje brenda shtëpisë.

Për të sqaruar të gjitha këto Sarah ka kërkuar që të sqarohet me Dj PM.

?Nëse unë po të bëj të ndihesh keq, unë dal që tani nga shtëpia?, i ka thënë Sara Pajtimit me lot në sy.

??Boll dëgjove njerëzit, ti mjafton të dëgjosh një fjalë dhe e kthen mendimin brenda minutit. Unë nuk ia jap këtë kënaqësi njerëzve, më mir të dal që nesër dhe të eci me kokën lart sesa të më thonë që ishe lojtar, i shtirur apo i paqëndrueshëm. Më ke puthur e pranoj, nuk po them që nuk e kam ndjerë por ndjenjat edhe ndryshojnë, e thash edhe gjatë spektaklit dhe nuk kam pse dëgjoj askënd.?- ka vijuar Dj Pm./CNA.al

Lajmet e fundit nga