LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vëmendje, këto veshje dhe aksesorë nuk janë më në modë

28 Nëntor 2021, 11:32, Lifestyle CNA
Vëmendje, këto veshje dhe aksesorë nuk janë më në

Kini parashysh, moda ndryshonshumë shpejt, dhe ndonjëherë të mbash hapin me të mund të duket vërtet sfiduese. Ka disa gjëra pas të cilave afeksionohemi në mënyrë të vecantë. Por veshje apo aksesorë të caktuar, duken vërtët shumë jashtë trendit dhe mund të bëjnë efektin e kundërt, ndaj ekspertët e industrisë këshillojnë që të shmangen.

Më poshtë do të shihni listën e disa prej veshjeve dhe aksesorëve që duhet të hiqni nga garderoba.

 

 

Lajmet e fundit nga