LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Kjo jam unë”/ Semi: Nuk më interesojnë fare mendimet e të tjerëve

28 Nëntor 2021, 11:53, Lifestyle CNA
"Kjo jam unë”/ Semi: Nuk më interesojnë fare mendimet

Semi është e eleminuara e rradhës në ?Big Brother Vip?. ajo ka qenë prezente që prej fillimit brenda shtëpisë dhe ditën e sotme është e ftuar në ?Big Brother Fan Club? për të folur në lidhje me eksperiencën e saj.

Si fillim ajo ka folur në lishje me marrëdhënien e saj me Donaldin.

?Ky është problem. Unë dhe Donaldi nuk kemi qenë lojtare. Ai njeri  mua me ka qëndruar afër ne të gjitha vështirësitë?, është shprehur Semi.

Ajo ka folur edhe në lidhje me komentet negative duke u shprehur se ajo nuk i merr parasysh këto komente pasi e pranon vetën ashtu si është.

?Nuk kam dashur fitoren. Kam dashur të dal me dinjitet. Veten time e mbroj duke thëne se unë jam kjo dhe nuk më intereson mendimi i të tjerve. Më falni nëse tregohem shumë egoiste?, ka vijuar Semi./CNA.al

Lajmet e fundit nga