LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Graniti flet për lidhjen jashtë shtëpisë: Tenenovela ime në “Big Brother Vip” ka mbaruar, tani…

28 Nëntor 2021, 12:02, Lifestyle CNA
Graniti flet për lidhjen jashtë shtëpisë: Tenenovela ime

Graniti ka qenë një nga banorët më të komentuar të shtëpisë së ?Big Brother Vip?. Kujtojmë se Graniti ka qenë shumë i afruar më Fifin dhe të gjithë menduan se mes tyre do të kishtë diçka më shumë se miqësi.

Por më vonë Graniti pranoi se ka një lidhje jashtë dhe snuk e sheh dot Fifin më shumë se shoqe.

Tani që ish futbollisti është eleminuar nga shtëpia ka qenë shpesh herë i ftuar në emisione të ndryshme ku është pyetur edhe se si ka vazhduar lidhja që ai kishte jashtë shtëpisë.

Ditën e sotme ai ka qenë në ?Big Brother Fun Club?, dhe Dojna i ka kaërkuar që të tregojë për vijueshmërinë e lidhjes së tij.

Shumë shkurt Graniti është shprehur se tani dëshiron që jetën e tij ta mbajë private.

“Ka mbaruar telenovela ime në ?Big Brother?, tani e tutje historia ime dhe jeta private është diskrete?, është shprehur Graniti./CNA.al

Lajmet e fundit nga