LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tha se i ka marrë një të dashur Borës/ Semi shpërthen keq ndaj Ivës: Më kërko falje, atë kohë kam pasur vetëm Bojkenin

28 Nëntor 2021, 13:59, Lifestyle CNA
Tha se i ka marrë një të dashur Borës/ Semi shpërthen

Një nga deklaratat e para që Semi ka dëgjuar pasi u eleminua nga ?Big Brother Vip? ka qenë deklarata e opinionistes Iva Tiço e cila në një nga emisionet, kur dikutohej trekëndëshi Semi, Donald, Bora, është shprehur se edhe më parë Semi i ka marë një të dashur Borës.

Kjo deklaratë si duket ka acaruar shumë këngëtaren dhe në një përballje ditën e sotme në ?Big Brother Fun Club? ka shpëthyer kundër saj. Ajo i ka thënë së se është treguar shumë e patakt pasi në atë periudhë, Semi ka qenë e lidhur vetëm më Bojkenin dhe ka lënduar shumë atë dhe familjarët e saj.

?Një gazetare profesioniste nuk duhet te bejë deklarata të pavërteta. e vetmja gje që kam pare është kjo. Sepse kjo histori mua më ka prekur. Kam të drejtë të flas në këtë moment. Ke thënë që Semi i ka marë një tjetër të dashur Semit. Gjithsesi duhet të kishe më shumë kujdes.

Nga kjo gjë prindërit e mi kanë qenë të tmerruar. Mendoj se duhet të më kërkosh mua falje.Në internet nuk e ke gjetur një lajm të tillë sepse atëhere nuk kam qenë personazh publik.E dyta unë kam qenë e lidhur me Bojkenin që në moshën 17 vjeçare.Ka qenë pa vend. Jam lënduar shumë dhe prindërit e mi janë ndjerë shumë keq. Unë kam qenë e lidhur vetëm me Bojkenin?, është shprehur Semi./CNA.al

Lajmet e fundit nga