LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mbeten pas mëritë e vjetra/ Merr fund armiqësia disa vjeçare mes Taynës dhe Fifit

28 Nëntor 2021, 15:50, Lifestyle CNA
Mbeten pas mëritë e vjetra/ Merr fund armiqësia disa

Tayna dhe Fifi prej disa vitesh kanë pasur një armiqësi shumë të madhe me njëra-tjetrën.

Përplasja e tyre vite më parë ishte ndër më të ashprat e estradës tonë.

E gjithë kjo ndodhi, kur rep-artisja vetëm sa kishte depërtuar fuqishëm në tregun muzikor shqiptar. Akuzat ishin aq të rënda sa patën degraduar edhe në nivele të ulëta personale.

Por s8i duket kjo armiqësi ka marrë fund.

FIfi e ka ndarë intron e albumit të Taynës, ?Heroinat?, për 28 nëntor nën përshkrimin ?Fuqia e grave? teksa pak minuta pas, të njëjtën ia ka kthyer Tayna duke i publikuar në Instagram demon e këngës ?Diell?./CNA.al

Lajmet e fundit nga