LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vajzat komentojnë operacionet plastike të Beatrix: Nuk ja kanë bërë mirë…

29 Nëntor 2021, 09:07, Lifestyle CNA
Vajzat komentojnë operacionet plastike të Beatrix: Nuk ja kanë

Vajzat e shtëpsë së ?Big Brother Vip? kanë folur në lidhje me operacionet plastike. Konkretisht Beniada, Monika dhe Antonela. Gjatë bisedës ato kanë folur edhe për Beatrixën. Në një moment Beniada u shpreh se e ka kuptuar që e ka bërë gjoksin, por nuk i duket se ja kanë bërë mirë.

?Duket edhe Trixa e ka bërë por nuk ia kanë bërë mirë të shkretës. Kur vesh fustane ka siklet unë e kuptoj, sidomos kur është një fustan i hapur. Mendoj se i ka bërë këtu në Shqipëri. Nuk ia kanë bërë mirë?, ka thënë Beniada.

Më tej ajo foli për veten dhe një ndërhyrje që ka bërë tek gjoksi, por nuk është plastike.

?Unë nuk i kam të bëra se kam patur një problem te gjoksi dhe e kam bërë operacion dhe vit për vit të shtohet. Të marrin dhjamin nga barku dhe ta vendosin te gjoksi. Kam dy vjet. E kam patur dy e gjysmë tani e kam tre?-tha ajo./CNA.al

Lajmet e fundit nga