LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Debatet me banorët/ Revoltohet keq Antonela: Në këtë shtëpi ka vetëm…

29 Nëntor 2021, 07:56, Lifestyle CNA
Debatet me banorët/ Revoltohet keq Antonela: Në këtë

Që në hyrja e Antonlës në ?Big Brother Vip? mes saj dhe banorëve ka pasur shumë debate.

Si duket Antonela është ndjerë tepër e acaruar kohët e fundit për shkak te debateve qe ka pasur me disa nga banorët.

Në një bisedë me Einxhel ajo i thot asaj se brenda shtëpisë ka vetëm negativitet.

?Këtu në këtë shtëpi ka vetëm negativitet?-tha Antonela.

?E di që ka negativitet po mos e ushqej veten me këtë frymë se dhe unë si puna jote kam arritur në një pikë që jam marrë me negativitetin dhe e hëngra vetë.Edhe të jemi duke vdekur nuk i dhimset njeriu.I duket sikur e meritojmë,?-i tha Einxhel./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga