LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më pëlqejnë të pasmet e tua”/ Këngëtarja shqiptare rrëfen bisedën me Nicki Minaj

29 Nëntor 2021, 07:36, Lifestyle CNA

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, ka qenë e ftuar në ?Prive?.

Ndër të tjera ajo ka rrëfyer pesë datat më të rëndësishme në karrierën e saj, ndërsa si të parën ka cekur atë të vitit 2013, kur ishte paraqitur në ?American Idol?.

Melinda kishte marrë pjesë si shumë e re në spektaklin e talenteve të rinj në ShBA, ku kishte interpretuar para emrave të famshëm në juri si: Nicki Minaj, Jennifer Lopez dhe Mariah Carey.

E pyetur nga moderatorja se si ishte të ndodhej para tyre, reperja Ademi e përshkroi përvojën si ?të mrekullueshme?, gjersa ceku një detaj interesant që ia kishte thënë Nicki.

?Ka qenë shumë interesant, sepse ajo më tha: ?Shumë po më pëlqen veshja jote, a mund të rrotullohesh?, dhe kur jam rrotulluar më ka thënë: ?Oh, të pasme të mira??, ka thënë mes të qeshura Melinda./CNA.al

Lajmet e fundit nga