LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Dhe ti je “llapit” këtu brenda"/ Antonela debaton ashpër me Dj PM dhe Sarën

29 Nëntor 2021, 07:27, Lifestyle CNA
"Dhe ti je “llapit” këtu brenda"/ Antonela debaton

Së fundi në shtëpinë e ?Big Brother Vip? mes Antonelës, Dj PM dhe Sarës ka pasur një debat i cili ka degraduar deri në ngritje zëri.

Sara i ka thënë se bisedat e saj me Valonin, konkurentin e ri kjanë qenë të tepruara.

Kaq ka mjaftuar që Antonela të shpërthejë në akuza për Sarën dhe Dj PM se edhe ata kanë bërë skena që lenë për të dëshiruar

Madje në një moment dëgjohet ish konkurentja e ?Përputhen? teksa ju thonë:  ?Ju të dy jeni llapit këtu brenda?./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga