LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Donaldi lahet në dush me Beatrix/ Fotot bëjnë xhiron e rrjetit

29 Nëntor 2021, 10:02, Lifestyle CNA
Donaldi lahet në dush me Beatrix/ Fotot bëjnë xhiron e rrjetit

Mbrëmjen pas përfundimit të spektaklit, teksa qëndronte në tavolinën që ndodhet jashtë së bashku me PM, DJ Dagz, Beatrix dhe Donald, Antonela tentoi të vinte në siklet këta dy të fundit.

Antonela pyet Donaldin dhe Trixën nëse pëlqehen dhe ata të dy fillimisht bënë sikur nuk e dëgjuan pyetjen. Më pas këngëtarja i thotë me ironi: ?Shumë, tani e kuptove?.

Mirëpo dyshja së fundi sa vjen dhe bëhen më të afërt. Disa foto ku duken bashkë në dush kanë bërë xhiron e rrjetit dhe janë komentuar pafund. Një pjesë e mirë e ndjekësve janë shprehur se kjo është një ?tradhëti? e Donaldit ndaj Borës.

Se si do vazhdojë marrëdhënia mes tyre, mbetet ta shohim në ditën në vijim./CNA.al

Lajmet e fundit nga