LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Urgjent të dalë nga shtëpia”/ Ultimatumi i babai të Fifit për produksionin e “Big Brother”

29 Nëntor 2021, 09:42, Lifestyle CNA
"Urgjent të dalë nga shtëpia”/ Ultimatumi i babai

Para disa ditësh këngëtarja e njohur Filloreta Raci, Fifi ka vendosur të lejë shtëpisë e Big Brother. Kjo për shkak të gjitha diskutimeve që ndoshën për shkak se këngëtarja ndërhyu në marrëdhënien e Sarës dhe Dj Pajtimit.

Kujtojmë se opinionistja Balina, e kritikoi Fifin duke i thënë se ajo më së shumti kërkon vëmendje. Pas kësaj Fifi ka kërkuar të dalë jashtë dhe në moment ra pa ndjenja poshtë.

 ?Fifi, mendoj se ky është një reagim i përsëritur. Dhe më shumë sesa dashuron dashurinë, do vëmendjen! T?u duk sikur të iku një pjesë e vëmendjes tënde?, i tha Balina. Pas kesaj, Fifi përsëriste pa pushim: ?Arbana dua të lë shtëpinë? dhe menjëherë pas kësaj situate ra në dysheme papritur.

Edhe pse Fifi vendosi të qëndrote atë ditë në shtëpi, ditën tjetër pas një konsulti me psikologët mori vendimin përfunmditar të largohej nga shtëpia dhe ti kushtonte më shumë vëmendje shëndetit të saj.

Në lidhje më këtë ka ndikuar edhe babai i Fifit. Kur këngëtarja  është rrëzuar pa ndjenja në transmetimin live, i ati ka marrë masat dhe i ka kërkuar produksionit ta bindin Fifin që të dalë nga shtëpia menjëherë. Babai i Fifit, një intelektual në Kosovë, u bë i njohur për publikun pasi ishte ai që e surprizoi të bijën ku edhe e këshilloi.

 ?Nuk je Filloreta që njoh unë. Ti duhet me mbështet njerin. Me qenë Leta babit. Ti ke hy në gjynah bab me do sene. Nuk je sjellë mirë, nuk të kam edukuar me këto gjeste bab. Ti je çika jeme, duhet me tregu vetveten?, ishin fjalët e babait të Fifit atë ditë./CNA.al

Lajmet e fundit nga