LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish fituesi i Big Brother Vip zbulon lidhjen familjare me Granit Canën

29 Nëntor 2021, 14:48, Lifestyle CNA

Një ditë më parë, në emisionin Fan Club, ish fituesi i Big Brother 5, Arbër Zeka , ka zbuluar lidhjen familjare që ka me ish futbollistin dhe modelin Granit Cana.

Arbëri ka zbuluar se Graniti është djali i dajës së toij dhe e ka treguar se Graniti duhet vlerësuar për atë çfarë ka treguar në Big Brother.

?Granitin e kam çun daje. Dua të tregoj një besnikëri dhe një sinqerittet që e ka pas Graniti për Big Brother. Momentin që ka firmos kontratën me qenë pjesë e këtij spektakli e ka respektu maksimalisht besnikërinë që mos me i tregu askujt?, është shprehur ndër të tjera Arbëri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga