LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit këngëtari i njohur/ I kam komentuar ish-it me adresë false

29 Nëntor 2021, 12:42, Lifestyle CNA

Bardhi është një nga reperët, që për një kohë shumë të shkurtër ka depërtuar në tregun muzikor.

Reperi i njohur arrinë të jetë në qendër te vëmendjes edhe për gjëra tjera përveç muzikës.

Së fundi gjatë një interviste ka treguar më shumë  nga jeta e tij personale dhe profesionale.

Reperi u pyet nëse ndonjë herë i ka komentuar ndonjë personi me adresë fallco.

?Po i kam komentuar dikujt me llogari fallco. Nuk ka qenë personazh publik. I kam komentu ex-it. Nuk po di çka i kam komentu saktë?, u shpreh artisti më të qeshura.

Bardhi gjithashtu ka shumë bashkëpunime me artistë të njohur të cilat janë kthyer në  hite./CNa.al

Lajmet e fundit nga