LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO- Dyshja që po "zjen" rrjetin/ Beatrix fle në krahët e Donaldit

29 Nëntor 2021, 13:16, Lifestyle CNA
VIDEO- Dyshja që po "zjen" rrjetin/ Beatrix fle në

Afrimiteti mes Donaldit dhe Beatrix është kthyer në temën më të dikutuar të momentit. Shumë nga fansat e çiftit Bora, Donald, e shohin veprimin e këtij të fundit si tradhëti ndaj moderatores.

Si fillim i kemi parë duke shkëmbyer shikime, duke i buzëqeshur njëri-tjetrit, madje edhe duke u larë së bashku në dush.

E si duket ata vijojnë të jenë shumë të afruar bashkë.

Kamera ka kapur një moment ditën e sotme ku duket Sara krahë Pajtimit dhe Beatrix krahë Donaldit duke fjetur.

Të dyja po flinin rehatshëm derisa të tjerët po bisedonin bashkë./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga