LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më thanë mos lidhem me askënd”/ Sarah shpërthen në lot: Jam shumë e shqetësuar për…

29 Nëntor 2021, 13:57, Lifestyle CNA
“Më thanë mos lidhem me askënd”/ Sarah shpërthen

Gjatë një bisede mes Antonelës dhe Sarës, kjo e fundit ka shpërthyer në lot sepse është e shqetësuar për imazhin që ajo ka lënë tek familja e saj. Duke qarë ajo është shprehur se ka frikë mos i ka zhgënjyer.

?Prindërit më kishin lënë porosi që të mos krijoja një lidhje këtu dhe jam shumë e shqetësuar se çfarë mendojnë ata?, tha ajo.

Ish konkurentja e ?Përputhen nga ana tjetër është shprehur se ajo nuk kishtë bërë asgjë të keq, përkundrazi kishte dëgjaur zemrën e saj dhe për këtë nuk kishte pse të shqetësohej.

?Nuk ke asnjë faj dhe boll u shqetësove, prindërit janë të rritur dhe e kuptojnë që këto gjëra ndodhin. Ty të erdhi edhe motra dhe ta qartësoi që ata janë mirë?, tha Antonela./CNA.al

Lajmet e fundit nga