LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më shau nga robt dhe më kërcënoi”/ Antonela flet për sherrin me Valonin

29 Nëntor 2021, 16:27, Lifestyle CNA
“Më shau nga robt dhe më kërcënoi”/ Antonela

Antonela Berisha edhe pse ka pak ditë që është bërë pjesë e Big Brother Vip është ambientuar shumë shpejt me banorët dhe ka filluar menjëherë lojën.

Ajo është përfshirë në shumë debate me banorët e tjerë.

Antonela në një bisedë me Donaldin ka treguar pse është prekur nga Valoni dhe ka qarë.

Ajo shprehet se Valoni e ka ofenduar shumë keq madje është ndjerë dhe e kërcënuar nga ai.

?Ta tha që më shau me rob. Nuk tallem, dhe më kërcënoi, më tha që do ma kishte kthyer kryet mbrapsh?, ka thënë ndër të tjera Antonela./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga