LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish banori i Big Brother tregon të preferuarin e tij/ Zbulon konkurrentët më të fortë mes vip-ave

29 Nëntor 2021, 16:05, Lifestyle CNA
Ish banori i Big Brother tregon të preferuarin e tij/ Zbulon

Bjordi Mezini është një personazhet më të pëlqyer nga publiku që nga pjesëmarrja e tij në Big Brother dhe lidhja e dashurisë me të ndjerën, Adelajda.

Në një intervistë në emisionin Top Albania Radio, ?Live From Tirana?, Bjordi ka treguar se kush janë sipas tij konkurrentët më të fortë në Big Brother.

?Shoh një Donlad shumë të fortë, nuk e di pse por është shumë i fortë. Arjolën e kam edhe mikeshë dhe bëj tifo për të, është një konkurrente e fortë dhe e denjë. Është edicion i vështirë dhe i paparashikueshëm. Nuk e prisja dalejn e Semit.

Beatrixa është shumë e mirë. Beniada dhe Einxhel nuk janë në preferencat e mija. Sara është vajzë shumë e këndshme në shumë aspekte. Para ?Big Brother VIP? nuk e njihja por është pozitve. Monika më duket shumë pasionante, përjeton gjithçka. Kjo është pikë e fortë, por mendoj se duhet që t?i lemë pak llafet?, ka thënë Bjordi.

Ndërsa për raportin mes Dj Pm dhe Sara, Bjordi shprehet se dashuria mes tyre nuk do të zhvillohet kurrë.

?As ata të dy nuk janë të qartë se çfarë ndiejnë. Afeksioni ka qenë i natyrshëm. Mund të lindë dashuria por që besoj se nuk do të zhvillohet kurrë. Është shumë e vështirë?, vijon me tej ai./ CNA.al

Lajmet e fundit nga