LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përkëdhelje, përqafime, shikime dhe flirte/ Si do të përgjigjet Donaldi për raportin me Beatrix

29 Nëntor 2021, 17:34, Lifestyle CNA
Përkëdhelje, përqafime, shikime dhe flirte/ Si do të

Afrimiteti mes Donaldit dhe Beatrixës po komentohet pafund në rrjetet sociale po ashtu edhe brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Nga momentet që Trixa dhe Donaldi po kalojnë brenda Big Brother po tregojnë se ka një pëlqim mes tyre.

Në një bisedë, Dj Pm ka pyetur Donaldin se si do të përgjigjet nëse do ta pyesin në lidhje me raportin me Trixën.

Donaldi është shprehur se ai nuk i bën gjërat kot dhe se do të thotë çfarë t?i vijë në moment.

?Se di, ça të më vij, s?bëj gjë kot, se kam vështirë të flas?, ka thënë Donaldi./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga