LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Momente intime mes Beatrix dhe Donaldit/ Çfarë po ndodh mes dyshes?

29 Nëntor 2021, 16:51, Lifestyle CNA
Momente intime mes Beatrix dhe Donaldit/ Çfarë po ndodh mes dyshes?

Pas daljes së Semit, raporti mes Donaldit dhe Beatrixës duket se po bëhet edhe më i ngushtë.

Të gjithë banorët brenda shtëpisë po aludojnë se mes tyre ka pëlqim dhe për këtë ata bazohen tek veprimet e tyre.

Brenda shtëpisë ata po shfaqen çdo herë e më të afërt.

Së fundi nuk kanë munguar as momentet intime mes tyre, kur Trixa shihet e shtrirë në prehrin e tij ndërsa Donaldi e përkëdhel tek dora.

Një moment tjetër, i cili po komentohet shumë në rrjet është mënyra se si Donaldi sheh Trixën teksa ajo fle.

Nuk dihet se si do ta komentojnë Donaldi dhe Beatrix këtë raport të tyre, por ndjekësit tashmë e kanë shumë të qartë atë që po ndodh./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga