LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“U përballa me një realitet tjetër”/ Semi tregon si i përjetoi komentet pas daljes nga Big Brother

29 Nëntor 2021, 19:55, Lifestyle CNA
“U përballa me një realitet tjetër”/ Semi tregon si i

Semi Jaupaj është banorja e Big Brother Vip që u eleminua nga gara të premten e kaluar.

Pothuajse në gjysmë të lojës, pulbiku vendosi që me vota ta nxirrte nga shtëpia.

Së fundi në një psotim në rrjetet sociale, Semi ka treguar se kur ka dalë nga programi është përballur me një realitet tjetër, artikuj dhe hipoteza të pakëndshme.

Por ajo që ka lumturuar pafund këngëtaren janë komentet pozitive. Gjithashtu ajo shkruan se ndihet krenare me veten pasi duke kaluar një sfidë të madhe të sajën arriti të frymëzojë e të ndihmojë shumë njerëz që kishin hasur vështirësi të tilla.

?Nuk gjej fjalët e duhura për të falenderuar secilin prej jush!

Secilin që më ka mbështetur, përkrahur, dashur dhe dashur me pak.

Pasi dola nga shtëpia BBV, hasa vështirësi me një realitet tjetër dhe u përballa me artikuj, hipoteza e postime të pakëndshme.

Por peshorja anonte nga mesazhet e ngrohta, të dashura dhe mbi të gjitha frymëzuese.

U ndjeva e lumtur dhe krenare për veten pasi duke kaluar një sfidë të madhe timen arrita modestisht të frymëzoj e të ndihmoj shumë njerëz që kishin hasur vështirësi të tilla.

Jam krenare dhe e gëzuar për aq sa arrita dhe lumturia e dashamirësia që kam përcjelle tek ju është më shumë se sa çmimi i madh.

E juaja Semi?, shkruan Semi Jaupaj në postimin e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga