LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kapet mat” me një vajzë në klub/ Bashkimi i Përputhen tregon si qëndron e vërteta e videos që qarkulloi në rrjet

29 Nëntor 2021, 18:20, Lifestyle CNA
“Kapet mat” me një vajzë në klub/ Bashkimi i

Bashkim Saiti është një nga konkurrentët më të përfolur dhe të pëlqyer të Përputhen.

Së fundi në rrjetet sociale ka qarkulluar një video ku Bahskimi shihet në shoqërinë e një vajze misterioze në klub.

Madje vajza e ka puthur Bashkimin. Rreth kësaj situate Bashkimi ka folur sot në Përputhen ku ka sqaruar se vajza ishte një fanse e emisionit dhe ishte afruar vetëm për ta përshëndetur.

Ai ka shtuar se nuk e njeh aspak vajzën ndaj dhe video është shumë e shkurtër.

Aty isha në një club dhe kjo vazja mu afrua sepse është fanse e emisionit. Po më pyeste për emisionin dhe i dhashë një puthje në faqe kur iku. Prandaj videoja është dy sekonda, aty ishte gjithë ai club me shumë njerëz dhe s?ka asgjë. As nuk e njoh atë vajzën është thjesht fanse mund ta quaj, jo e imja se unë jam askushi, por e emisionit.Momenti ka diku te 1 javë që ka ndodhur”,tha ai./ CNA.al

Lajmet e fundit nga