LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Tradhtove Borën”/ Pas momenteve intime me Beatrixën, rrjeti shpërthen keq ndaj Donaldit

29 Nëntor 2021, 18:51, Lifestyle CNA

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë kthyer në dy prej personazheve më të komentuar brenda shtëpisë së Big Brother.

Që pas daljes së Semit nga programi, Beatrix ka qëndruar shumë pranë Donaldit.

Në çdo moment të ditës, dyshja shihen të përqafuar, duke u përkëdhelur apo dhe flirtuar me njëri-tjetrin.

Së fundi një video e publikuar nga faqja zyrtare e Big Brother Vip Albania në Instagram, Donaldi përkëdhel dorën e Beatrix dhe kjo ka shkaktuar shumë zhurmë në rrjet.

Ndjekësit kanë shpërthyer në komente negative ndaj Donaldit duke i kujtuar puthjen me Borën dhe sjelljen e tij e kanë quajtur si një tradhti ndaj moderatores.

?Oo Donald seriozisht e ke ti?? Tradhëtove Borën për këtë zhabën?? Ti dole më i ndyrë seç e mendonim. Kishte momente që mendoja se kishe vlera, por qenke rëndë?, shkruan një prej komentuesve./ CNA.al

Lajmet e fundit nga