LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E papritur/ Ai që rri pranë Beatrix nuk është Donaldi…

30 Nëntor 2021, 09:44, Lifestyle CNA
E papritur/ Ai që rri pranë Beatrix nuk është

Afirmiteti mes Donaldit dhe Beatrixës ka shokuar të gjithë fansat e çiftit Donald-Bora.

Ditët e fundit dy banorët janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, aq sa kanë lënë pështypje se ka lind një shkëndijë mes tyre.

Kjo ka sjellë një reagim shumë të aspër nga ana e fansave për arsye se ata duan ta shohin bashkë me Borën, meqë rast kjo e fundit është deklaruar se po e pret jashtë për tu sqaruar, ashtu siç ka edhe të tjerë që besojnë se e gjitha kjo mund të jetë një lojë.

Një video e cila po qarkullon në rrjet nxit dyshimet se është Romeo ai i cili ka zëvendësuar Donaldin dhe është ai që qëndron afër Triksës.

Gjithsesi, kjo mbetet për tu zbuluar sot në edicionin e të martës./CNA.al

Lajmet e fundit nga