LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Cilët janë finalistët e “Big Brother Vip”?/ Beatrix flet me emra

30 Nëntor 2021, 14:06, Lifestyle CNA
Cilët janë finalistët e “Big Brother Vip”?/ Beatrix

“Big Brother Vip? ka organizuar një lojë se fundi për banorët. Atyre duhet tju bënin disa pyetje dhe ata duhet të përgjigjeshin në mënyrë të sinqertë ?Përgjigju ose pi?.

Banorët u organizuar në çifte dhe një prej tyre ishin :Beatrix dhe Donaldi.

Një prej pyetje qe Donaldi i beri Beatrix ishte:  ?Sipas teje cilët do të jenë finalistët e ?Big Brother Vip?.

Shumë shkurt këngëtarja është përgjigjur: Dua të them vetëm dy, ti dhe Arjola.

Nga ana tjeter, Donaldi e vlerësoi shumë këtë përgjigjje të këngëtares./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga