LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

VIDEO-Prekje dhe puthje, nuk përmbahet më Donaldi/ Veprimi i fundit i tij ndaj Beatrix çmend ndjekësit

30 Nëntor 2021, 15:55, Lifestyle CNA
VIDEO-Prekje dhe puthje, nuk përmbahet më Donaldi/ Veprimi i fundit i

Tashmë nuk ka mbetur vend për fjalë. Veprimet e fundit të Donaldit ndaj Beatrix Ramosaj, tregojnë pëlqimin e madh që kanë për njëri-tjetrin.

Sot ata kanë shkëmbyer puthje dhe ledhatime teksa qëndronin pranë me banorët e tjerë.

Donaldi madje ka guxuar edhe më tepër duke e përkëdhelur Beatrixën edhe në pjesët intime.

Ndërkohë, ndjekësit nuk e kanë pritur aspak mirë raportin e tyre dhe afrimitetin që po tregojnë brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Komentet negative kanë pushtuar rrjetin, teksa i kujtojnë Donaldit lidhjen me Borën dhe puthjen që kanë shkëmbyer javë më parë./ CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga