LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Të njoh shumë mirë”/ Vijojnë thumbet mes Alvisës dhe Mikelës

30 Nëntor 2021, 19:55, Lifestyle CNA
“Të njoh shumë mirë”/ Vijojnë thumbet mes

Edhe në këtë episod të Përputhen ka patur përplasje mes Alvisës dhe Mikelës.

Diskutimi mes tyre ka nisur pasi Alvisa është shprehur se e njeh mirë Mikelën dhe ajo nuk ka patur kurrë pëlqim për Markon.

Ndërkohë Mikela ka reaguar e revoltuar duke thënë se edhe ajo e njeh Alvisën por jo aq shumë sa kishte menduar, duke i kujtuar këtu skandalin e pak javëve më parë me Hysenin.

Nga ana tjetër Alvisa është shprehur se nuk donte të jepte mendim rreth saj pasi e di që gjithnjë ajo do të rikthejë muhabetet e vjetra.

?Mikela nuk ka patur asnjëherë pëlqim ndaj teje Marko. Unë të njoh shumë mirë ty, e keqja jote është se kemi bërë aq shumë muhabete bashkë saqë të njoh mirë?, ka thënë Alvisa.

?Edhe mendoja se të njihja shumë mirë por nuk të njoha  në fund të ditës , kështu që as ti nuk më njeh mua?, tha Mikela./ CNA.al

Lajmet e fundit nga