LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E puthi në buzë/ Mikela përplaset sërish me Anën

30 Nëntor 2021, 17:47, Lifestyle CNA
E puthi në buzë/ Mikela përplaset sërish me Anën

Pak ditë më parë, momenti ku Ana puth në buzë Mikelën në prapaskenë bëri xhiron në rrjetet sociale. Gjatë puntatës në Përputhen, dy vajzat sqaruan se puthja kishte ndodhur pas një loje që ishte zhvilluar nga djemtë.

Më pas Mikela vijoi me deklaratat e saj të forta duke thënë se kishte dyshime për seksualitetin e Anës, pasi ajo e kishte prekur tek të pasmet dhe gjoksin në dhomat e zhveshjes.

Edhe në episodin e sotëm të Përputhen, në takimin e Anës me Markon, Mikela është shprehur: ?Ti më shumë e afërt je me femrat se meshkujt?, duke nënkuptuar se nuk pa asnjë shkëndijë mes saj dhe Markos./ CNA.al

Lajmet e fundit nga