LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Atdheu “molla e sherrit” mes Antonelës dhe Arjolës/ Çfarë lidhje ka ish konkurrenti i Përputhen me dy vajzat?

30 Nëntor 2021, 21:06, Lifestyle CNA

Sonte në prime-n e Big Brother Antonela dhe Arjola janë përballur me njëra-tjetrën për sherrin që kanë patur gjatë javës.

Teksa diskutonin me njëra tjetrën, gazetarja Sonila Meço nga debati i tyre ka kuptuar se përplasja në Big Brother ka ndodhur për shkak të një situate të ndodhur jashtë.

Këtë gjë e ka konfirmuar vetë Antonela duke zbuluar se Arjola ka pyetur Atdhe Xharavinën për të.

Arjola ka treguar se ish konkurrenti i Përputhen është shok i saj prej gjashtë vitesh dhe se kanë shoqëri të përbashkët.

?Atdheu është shoku im prej gjashtë vitesh kemi shoqëri të përbashkët?, ka thënë Arjola.

?Nuk e di pse shkon e pyet për mua çdo herë?, i është kthyer Antonela.

Më pas pas shkëputjes së lidhjes me shtëpinë debati mes vajzave ka vazhduar edhe live, ku Arjola shprehet:

?Ti je 25 unë jam 37 dhe jam on top. Unë jam më mirë se ty që je 25 vjeç?, ka thënë Arjola./ CNA.al

Lajmet e fundit nga