LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U kthye në “mollën e sherrit” mes Antonelës dhe Arjolës/ Reagon Atdheu: Është momenti që unë…

1 Dhjetor 2021, 07:19, Lifestyle CNA

Gjatë mbrëmjes së djeshme në një debat që u zhvillua mes dy banoreve të ?Big Brither? Antonela hodhi dyshimet se mes Arjolës dhe Atdheut ka diçka. Sipas ish-konkurentes së ?Përputhen?, Arjola nuk e pëlqen për shkak të Atdheut duke heshur dyshimet se mes dyshes mund të ketë dicçka.

?Arsyeja e zënkës është Atdheu i Përputhen. Ti ke shkuar e ke pyetur për mua Atdheun. Ka qenë motra e Arjolës ajo e cila i ka shkruar Atdheut?, u shpreh Antonelës.

Si duket, ka reaguar edhe vetë Atdheu, i cili i ka dalë në mbështetje Arjolës.

?Fama është e fundit. Ti je një nënë e përkushtuar, një shoqe e mirë dhe artiste e talentuar?, ka shkruar ndër të tjera Atdheu./CNA.al

Lajmet e fundit nga