LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Emocionuese/ Donaldi merr mesazhin prekës nga vëllai i tij binjak, Romeo

30 Nëntor 2021, 22:01, Lifestyle CNA

Aktori Romeo Veshaj, ka surprizuar vëllain e tij binjak Donald Veshaj sonte gjatë prime-t të Big Brother Vip.

Teksa Romeo jep mesazhin, Donaldi është përlotur.

Ai është shprehur se është shumë krenar për të vëllain dhe tani kur e pyesin nuk thotë  më që është Romeo Veshaj por që është vëllai i Donaldit.

Momenti më emocionues i mbrëmjes ishte takimi me prindërit e tij.

?Ne të shikojmë 24 orë, je fantastik, më ke lënë pa fjalë?, kanë qenë fjalët e prindërve të tij/ CNA.al

Lajmet e fundit nga