LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pak para hyrjes së Adrianës në operacion/ I dashuri bën postimin prekës: Zoti është me ty

1 Dhjetor 2021, 08:44, Lifestyle CNA

Para pak ditësh, aktorja dhe deputetja kosovare, Adriana Matoshi ka treguar se i është rikthyer  tumori në kokë.

Adriana gjatë ditës së sotme pritet ti nënshtrohet një operacioni për heqjen e tumorit në tru.

I dashuri i saj Keith ka bërë një postim prekës në Instagram teksa i ka uruar shërim të shpejtë.

?Zoti ëshë më ty loçka jem, shihemi së shpejti?, shkruan Keith në postimin e instastory.

Ndërkohë në postimin e fundit të tij, ai ka postuar një foto me Adrianën dhe krahas shkruan: Nuk ka fjalë të mjaftueshme për të përshkruar atë që jeni për mua. Gjithçka që dua të them është faleminderit që keni ardhur në jetën time. Shpresoj që së shpejti të shihemi sërish dhe të krijojmë më shumë kujtime të paharrueshme./CNA.al

Lajmet e fundit nga