LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga fustanet deri tek tutat/ Ja si mund t’i kombinojmë çizmet sipas Irina Shayk

1 Dhjetor 2021, 08:23, Lifestyle CNA

Ndërsa sfilatat e modës kanë qenë të pakta për shkak të pandemisë, rrugët e Neë York-ut kanë shërbyer si pasarela personale e supermodeles Irina Shayk. Ajo është eksperte e streestyle dhe këtë e tregojnë qartë fotot e shkrepura nga paparacët.

Në disa prej fotove ajo na jep disa ide të mira si mund të kombinojmë cizmet, duke nisur që nga tutat e deri në fustanët./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga