LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Po bëj atë që dua”/ Olsa Muhameti ironizon Donaldin: Vetëm meshkujt e dobët…

1 Dhjetor 2021, 07:50, Lifestyle CNA

Afrmiteti i Donaldit dhe Beatrixës ka acaruar fansat e çiftit Donald-Bora.

Dyshja ditët e fundit ka lënë të kuptohet se mbase mes tyre po lind një pëlqim.

Kjo ka sjellë një reagim shumë të ashpër nga ana e fansave për arsye se ata duan ta shohin bashkë me Borën.

Këto reagime janë nxituar akoma më shumë mbrëmjen e djeshme, pasi Donldi është shprehur: Unë po bëj atë që dua?

Kjo ka sjellë reragime të ashpra në rrjet, një prej tyre edhe nga Olsa Muhameti.

Ajo i ka dalë në krahë Borës duke ironizuar Donaldin. Në një postim në Instastory ajo shkruan: Vetëm meshkujt e fortë nuk luajnë lojëra me femrat, meshkujt e dobët dhe të pasigurt e bëjnë këtë?/CNA.al

Lajmet e fundit nga