LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më kishte marrë malli për këtë ndjesi”/ Beatrix-Donaldit: Më bën të ndihem kaq mirë

1 Dhjetor 2021, 10:30, Lifestyle CNA

Tema më e diskutuar e momentit padyshim është lidhja që po krijohet mes Donaldit dhe Beatrix-ës.

Komente të shumta kanë vërshuar drejt tyre, një pjesë që vijojnë ta mbështesin aktorin, dhe shumë të tjerë që e cilësojnë si tradhëtar, pasi i ka lënë të nënkuptuar Borës se do të bisedonin jashtë se si do të vijojë marrëdhënia e tyre.

Si duket edhe Donaldi edhe Triksa po shijojnë shumë praninë e njëri-tjetrit dhe nuk ngurojnë të shprehin hapur edhe me fjalë.

Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme, ata u zgjodhën nga ana e banorëve për të konsumuar një darkë bashkë. Në një moment ata janë shprehur:

?Jam shumë i lumtur që të kam takuar,po më duket shumë e çuditshme e gjithë situata.Më kishte marrë malli për këtë ndjesinë kështu,?-tha Donaldi.

?Edhe mua edhe faleminderit që më bën të ndjehem kaq mirë?-tha Beatrix./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga