LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Na e shpifën”/ Ndjekësit 'shpërthejnë' kundër Donaldit dhe Beatrix: Mosmirënjohës, të degjeneruar

1 Dhjetor 2021, 09:46, Lifestyle CNA

Afrimiteti i Donaldit dhe Beatrix është kthyer në temën më të diskutuar të momentiit.

Kujtojmë se para disa javësh, Bora hyri në shtpinë e Big Brother, bëri një takim me Donaldin, dhe lanë pezull një ribashkim të mundshëm, madje Donaldi në përvjetorin e tyre i dërgoi një varse dhe një pako biskota.

Kjo ka bërë që fansat e tyre të shpërthejnë kundër lidhjes shumë të afërt të aktorit dhe Beatrix-es.

“Donald te kishe burrni ti kishe thene 2 fjale dikujt qe i the para 4 javesh do flasim jasht , felliqsira te dy”.

“Sapo humbi cmimin sapo na humbi ne qe e ndiqnim dhe sapo humbi Boren dhe sigiurt kur te dale do humbi dhe veten”.

“Na e shpifi’

‘Na i zhdukni kta te dy mos na i nxirrni me se na hapet barkun”.

“Mir kyyyyyy po kjo me ca ftyre del ktu se kuptoj ,ca shembulli jepni si te marim dashnoret”, janë disa prej komenteve./CNA.al

Lajmet e fundit nga