LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Në mes të diskutimit për Donaldin dhe Beatrix, Semi braktis studion

1 Dhjetor 2021, 09:06, Lifestyle CNA

Gjatë spektaklit të djeshëm të ?Big brother Vip?, afrimiteti dhe deklaratat e Donaldit dhe Beatrix morën shumë vëmendje.

Donaldi dhe Beatrix shkuan në dhomën e rrëfimit dhe bashkë dëgjuan se secili ndjen pëlqim.

Pasi klipi u transmetua, teksa të gjithë po prisnin komentin e tyre, pamë një përqafim mes tyre  dhe Donaldi u shpreh: Unë dua këtë që kam këtu tani.

Ndërsa Beatrix u shfaq e emocionuar pa bërë asnjë koment.

Kaq mjaftoi që të nisin diskutimet në studio.

Kujtojmë se Semi kërkoi të komunikonte diçka me Donaldin, por nuk u lejua.

Nëse e keni humbur, video më poshtë tregon si Semi, mbase e acarruar u largua papritur nga studio. Minuta e 2:39./CNA.al

Lajmet e fundit nga