LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk e meriton fitoren dhe as Borën”/ Pas dedikimit për Donaldin, ndjekësit i përgjigjen Romeos: Na zhgënjeu

1 Dhjetor 2021, 13:26, Lifestyle CNA
“Nuk e meriton fitoren dhe as Borën”/ Pas dedikimit për

Aktori Romeo Veshaj, ka surprizuar vëllain e tij binjak Donald Veshaj mbrëmë gjatë prime-t të Big Brother Vip.

Teksa Romeo jep mesazhin, Donaldi ishte përlotur.

Ai është shprehur se është shumë krenar për të vëllain dhe tani kur e pyesin nuk thotë  më që është Romeo Veshaj por që është vëllai i Donaldit.

Ky moment është postuar nga Romeo në faqen e Instagramit të Donaldit, ku kanë vërshyer komentet nga ndjekësit.

Ata shprehen të zhgënjyer nga Donaldi.

Sipas tyre ai nuk meriton më as fitoren dhe as Borën./CNA.al

 

 

A post shared by ? ARTIST (@donaldveshaj)

 

Lajmet e fundit nga