LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vijon sherri Arjola-Antonela: Hera e fundit që ka shansin të…

1 Dhjetor 2021, 11:24, Lifestyle CNA

Gjatë mbrëmjes së djeshme, në spektaklin e ?Big Brother Vip?, sherri mes dy vajzave Arjola dhe Antonela mori një vëmendje shumë të madhe.

Kujtojmë se Antonela u shpreh se arsyeja ishte Atdheu, duke nxitur dyshimet se  mes tij dhe aktores mund të ketë diçka, ndërkoë që kjo e fundit e ka mohuar.

Si duket tensionet mes vajzave nuk kanë të ndalur. Gjatë ditës së sotme është dëgjuar Arjola teksa shprehet:

?Me mua nuk mund të zihesh për gjëra palidhje dhe ky është rasti i fundit që ja jap shansin që të bëhet faktor me mua këtu brenda.Të vij dhe të thotë ti je zemër zezë si fustani që ke veshur e ka shumë gabim.Unë të paktën kam 6 vjet që luftoj që të ja krijoj të gjitha kushtet familjes sime jo Arjolës.Nuk mund të vijë Antonela me sado vite të ketë karrierë, të hedhë poshtë personalitetin tim,moralin tim,mundin tim dhe familjen time,?-tha aktorja./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga