LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pasi shprehu hapur pëlqimin për Beatrix, këngëtarja e njohur merr vendimin e papritur për Donaldin

1 Dhjetor 2021, 10:55, Lifestyle CNA

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka reaguar ashpër pas deklaratës së Donaldit dhe Triksës se kanë pëlqim për njëri-tjetrin.

Ajo nuk e ka fshehur zhgënjimin ndaj Donaldit pas afërsisë së tij me Beatrix . Ajo ka zgjedhur të heqë Donaldin nga ndjekësit dhe njëkohësisht ka bërë një deklaratë.

?Unë jam adhuruese e dashurisë. Jam adhuruese e sinqeritetit dhe e fjalës së burrave, atyre prej vërteti. Jam adhuruese e njerëzve që nuk shiten as për shou as për vëmendje. Unfolloë me shumë kënaqësi për ata që si kanë këto vlera? ? ka deklaruar ajo./CNA.al

Lajmet e fundit nga